fbpx
Image

Stěhování domů, bytů

Hledáte rychlé a efektivní stěhování Vašeho bytu či domu? S námi se nemusíte bát přestěhovat. V našem DESPERADO týmu jsou silní muži, kteří svou práci berou velice vážně. Dodržujeme termíny, zakládáme si na individuálním přístupu ke každému našemu zákazníkovi. Snažíme se našim zákazníkům ušetřit peníze a čas a proto stěhujeme efektivně.

Stěhování firem

Nezávazná prohlídka našim DESPERADO technikem zdarma. Zajistíme Vám obalový materiál, během stěhování nenarušíme chod firmy. Přizpůsobíme se Vašim požadavkům a podmínkám. Počítače a kancelářská technika se převáží zvlášť, tak aby nedošlo k jejímu poškození. Nábytek rozebereme, zabalíme, a pokud jej převážíme do nových prostor, opět jej vybalíme a složíme. V případě Vašeho zájmu odvezeme nepotřebné věci do sběrného dvora, kde je následně ekologicky roztřídíme.

Image
Image

Stěhování pozůstalostí

Potřebujete vystěhovat pozůstalost? Neváhejte se na nás obrátit, jsme ohleduplní a přizpůsobíme se Vašim požadavkům. Majetek, který si nebudete chtít ponechat, převezeme do sběrného dvora, kde vše ekologicky roztřídíme. Součástí vyklizení může být i přistavení kontejneru. Naše společnost se NEspecializuje na likvidaci pozůstalosti po zemřelém.
 

Balící služby

Vážení zákazníci, náš DESPERADO tým pro Vás zajišťuje také balící služby. Balící služby zajišťujeme v rámci Vámi objednaného stěhování. Přenechejte nám Vaše starosti - přestěhujeme Vás rychle, kvalitně a s veškerým ohledem na bezpečí Vašeho majetku. Disponujeme balícím materiálem - balící krabice, šatní boxy, bublinkové folie, vlnitá lepenka, igelitové pytle, fixační folie, ochranné rohy na nábytek, extrudovaný polystyrén, dřevěné obaly aj. Cenu balící služby Vám každá pobočka sdělí na základě Vaší poptávky.
Image
Image

Kurýrní služby

Vážení zákazníci, náš DESPERADO tým pro Vás zajistí také firemní expresní kurýrní službu. Zajistíme rozvoz zásilek, balíků, dokumentů, cenných psaní.

Koupili jste si v obchodním domě zboží větších rozměrů a nemáte jej jak převést k Vám domů? Obchod převoz nenabízí, nebo mají delší čekací doby? Rádi Vám nábytek či ji jinou větší zásilku převezeme a po dohodě na místě smontujeme.

Zaujal Vás inzerát na internetu na zakoupení použité sedací soupravy? Nemáte se k inzerentovi jak dopravit a sedačku odvézt domů? Nebojte se na nás obrátit!

×

TOP